Dodany: 2010-11-24 12:47:07
images/rolety.jpgbfe7b.jpg Okna olsztyn oprócz spełniania swojej głównej funkcji czyli wpuszczania światła do pomieszczenia są swoistym rodzajem dekoracji wnętrza. Dzięki wielu dodatkom jakimi można ozdobić szklane ściany, okna staja się prawdziwa dekoracją pokoi, kuchni, salonu czy sypialni. Każde to pomieszczenie można urządzić w nowym stylu, dodać oknom nowych dekoracji, świeżości.

Dodany: 2010-11-24 12:43:39
 Drzwi olsztyn wejściowe występują w wielu różnych rodzajach. Od zwykłych drzwi olsztyn taflowych czyli bez żadnych zdobień a jedynie proste płaskie powierzchnie, po bardzo ozdobne z różnymi zdobieniami i dodatkami.

Dodany: 2010-11-24 12:41:30
 Okna garażowe nie różnią się niczym od zwykłych okien. Czy montować je w naszym garażu czy nie zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań. Spekulować można jedynie o jakim garażu mowa? Czy myślimy o garażu, który jest połączony bezpośrednio z domem czy może o garażu który wybudujemy obok domu, ale tak by wizualnie pasował do stworzonego przez nas wizerunku budynku?

Dodany: 2010-11-24 12:38:28
images/drzwi tarasowe.jpga649f.jpg Drzwi olsztyn balkonowe czy witryny lub okna? Jak nazywają się poprawnie ogromne przeszklone połacie, służące do wychodzenia na tara w domkach jednorodzinnych lub na balkon w mieszkaniach. Ponieważ spełniają funkcje drzwi jedni nazywają je drzwiami, inni ze względu na ich walory przezroczystości i wykonania ze szkła nie unikają określenia okna.

Dodany: 2010-11-24 12:36:11
images/okna polaciowe.jpgcc5eb.jpg Jednym z rodzajów okien są również okna dachowe. Jakie jest ich zastosowanie? Jakie najlepiej wybrać rodzaje i modele? Z czego wykonane? Okna dachowe nie dość że są bardzo funkcjonalne, dodatkowo bardzo ładnie wyglądają w dachu nowego domu lub w domu po gruntownym remoncie. Okna dachowe dodają budynkowi nowoczesności, być może dlatego, że są dosyć „młodym” wynalazkiem.