Dodany: 2012-09-25 11:16:31
 

Koszt instalacji solarnejKażda działalność jest obarczona ciężarem jakichś kosztów, raz mniejszych raz większych to zależy od rodzaju przedsięwzięcia i typu oraz zasad jakie rządzą w tym przypadku. Instalacja solarna jest na tyle wyjątkowym sprzętem, że nie ma w niej żadnych ukrytych czy dodatkowych kosztów, jest czysta pod tym względem.

 

Koszt instalacji solarnej to koszty zakupu plus koszty montażu, transportu które są w większości wypadków doliczane do koszów zakupu, ponadto konserwacja i regularne przeglądy. No i jeszcze naprawy o ile zajdzie taka konieczność prędzej czy później na pewno się pojawi pytanie tylko jaka będzie skala tej naprawy. Na wszystkie te trudy pojawia się pewien balsam, jakim jest dofinansowanie kolektorow slonecznych.

 

Dzięki dofinansowanie kolektorow slonecznych można sobie nieco te koszty zredukować, aż o 50 procent docelowej ceny. Żeby załatwić dofinansowanie kolektorow slonecznych potrzeba czegoś więcej niż tylko silnej woli, musimy złożyć wniosek do ministerstwa środowiska o takie dofinansowanie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt instalacji solarnej
Nick: