Dodany: 2010-11-24 12:43:39
 

Drzwi olsztyn wejściowe występują w wielu różnych rodzajach. Od zwykłych drzwi olsztyn taflowych czyli bez żadnych zdobień a jedynie proste płaskie powierzchnie, po bardzo ozdobne z różnymi zdobieniami i dodatkami.


Wśród różnych rodzajów drzwi olsztyn wyróżniamy także drzwi z zamontowanymi w środku oknami weneckimi. Na czym takie okna polegają? Sama nazwa na pewno kojarzona jest większości społeczeństwa, chociażby z popularnych seriali kryminalnych. Okna weneckie a dokładniej szyby weneckie to szkła, przez które tylko z jednej strony dostępny jest podgląd.

W przypadku drzwi olsztyn wejściowych z zamontowaną szybką wenecką, będąc w środku budynku zobaczymy kto stoi przed drzwiami. Osoby znajdujące się na zewnątrz przed naszymi drzwiami nie zobaczą przez szybę niczego oprócz swojego odbicia. Szyby weneckie dodatkowo występują w wielu rodzajach. Część z nich jest mniej inne mocniej przyciemnione. Cześć nie pozwala na zobaczenie niczego poza własnym odbiciem, inne przepuszczają część informacji. Od strony zewnętrznej szyby te najczęściej maja kolor brązowy, wyglądający jak przyciemniane szyby w aucie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi weneckie
Nick: