Dodany: 2010-11-24 12:41:30
 

Okna garażowe nie różnią się niczym od zwykłych okien. Czy montować je w naszym garażu czy nie zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań. Spekulować można jedynie o jakim garażu mowa? Czy myślimy o garażu, który jest połączony bezpośrednio z domem czy może o garażu który wybudujemy obok domu, ale tak by wizualnie pasował do stworzonego przez nas wizerunku budynku?


Jest to dosyć istotna różnica. Jeżeli bowiem budujemy dom z dołączonym do budynku garażu, okna są bardzo istotnym elementem wizualnym. Dodatkowo okna garażu powinny być dopasowane do tych montowanych w domu. Garaż jest bowiem jego częścią, kora powinna być z nim spójna. Jeżeli chodzi o garaż który stoi w pewnej odległości od domu, nie jest koniecznością montowanie w nim okien, choć wiadomo, że dodałyby one uroku budynkowi.

Jeżeli jest to dosyć duże pomieszczenie również powinno mieć zamontowane okna, duży budynek z dachem pokrytym dachówka nie będzie wyglądał ładnie bez okien. Mówiąc o oknach garażowych mamy na myśli oczywiście małe witryny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto montować okna w garażu?
Nick: