Dodany: 2011-12-23 12:13:24

 

Rolety wewnętrzneBy zapewnić sobie jak największy komfort przebywania we własnym, domu , inwestujemy w przeróżne rozwiązania mające go zwiększyć. Należą do nich osoby przeciwsłoneczne, takie jak rolety zewnętrzne kraków oraz ich wewnątrzlokalowe odpowiedniki.

 

Rolety zewnętrzne kraków, ze względu na ich położenie i wystawienie na zmienne warunki atmosferyczne, wykonane muszą być z trwalszych materiałów niż te wewnętrzne. Tym ostatnim wystarczy odpowiednie zaimpregnowanie tkaniny przed wilgocią (często zbierającą się w okolicy okna, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym) czy płowieniem kolorów od promieni słonecznych.

 

Kasety zawierające mechanizm zwijający są też znacznie mniejsze niż te w których mieszczą się rolety zewnętrzne kraków. W przypadku wewnątrzlokalowych osłon przeciwsłonecznych, mamy także znaczne większy wybór jeśli chodzi o wygląd czy zastosowaną technologie montażową. Występują one bowiem w ogromniej gamie kolorów i wzorów materiałów oraz kilku wariantach rozwiązań instalacyjnych. Rolety wewnętrzne mogą ponadto przybierać formę pionową, czego nie stosuje się w tych zewnętrznych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rolety wewnętrzne
Nick: