Dodany: 2010-11-24 12:27:32
 

Pod pojęciem okien drewnopodobnych mamy na myśli okna plastikowe, wykonane z PCV, których wykonanie i design przypominają do złudzenia okna olsztyn drewniane. Świadczy to o tym, ze mino ogromnej popularności okien plastikowych, pożądane są wciąż okna olsztyn drewniane.


Cena tych okien, która kilkakrotnie przewyższa cenę okien PCV sprawia, że kupujący wciąż sięgają po okna olsztyn z pcv. Przyjmijmy, ze okna olsztyn plastikowe zdobione na wzór okien drewnianych będziemy nazywali oknami drewnopodobnymi choć nie jest to pojęcie funkcjonujące w tym temacie. Okna drewnopodobne wykonywane są na różne sposoby:

Wśród nich wyróżniamy okna w kolorze np. brązowe, mahoniowe, orzechowe. Kolor jest tu jednolity. Ten rodzaj nie jest podobny do drewna jednak z daleka dzięki kolorom zbliżonym do drewna naturalnego lub bejcowanego mogą przypominać okna olsztyn drewniane.

Innym rodzajem są okna oklejane specjalną drewnopodobną taśmą. Materiał ten charakteryzuje się nawet strukturą nierównomierną, cieniowanymi kolorami, które w doskonały sposób imitują drewno. Kolejnym rodzajem są okna plastikowe, które od zewnętrznej strony imitują drewno. Od wewnątrz są jednak białe wykonane ze standardowego PCV. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Okna drewnopodobne
Nick: